گوگل ادز(Google ADS) چیست؟

برای اینکه بهتر با محیط گوگل ادز آشنا بشیم بهتره یه نگاه کلی به این سرویس بینظیر گوگل بیندازیم .

گوگل ادز یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند. روش گوگل ادز تا حدودی بر اساسکوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شوند. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادوردز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحهٔ نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌تر است

آیا گوگل ادز کارساز و موثر است؟

در صورتی که تبلیغات گوگل ادز به درستی تنظیم، راه اندازی و مدیریت شوند در بیشتر کسب و کارها می‌تواند مفید و کارساز باشد. انتخاب کلمات کلیدی درست، تنظیم هزینه درست برای کلمات، تنظیمات صحیح برای هدف قرار دادن صحیح کاربران هدف، نوشتن تبلیغات جذاب و هدفمند، انتقال صحیح کاربران به صفحات سایت و در نهایت سیاست درست و هدفمند در سایت برای جذب کاربران از جمله مواردی هستند که می توانند تاثیر مستقیمی بر تاثیرگذار بودن تبلیغات ادوردز داشته باشند. متاسفانه برخی از افراد به دلیل اطلاعات کم استفاده نادرستی از ادوردز می کنند و به این نتیجه می رسند که این تبلیغات به صرفه نیست. استفاده از راهنمایی های یک مشاور تبلیغاتی ادوردز می تواند نظر این افراد را به کلی تغییر دهد.( منبع جی ادز)

رسیدن به رتبه اول گوگل با ادوردز

گاهی شما زمان کافی برای رسیدن به رتبه اول گوگل را ندارید. در این صورت شما می‌توانید راه دوم یعنی Google Adwords را به کار ببرید. در این صورت شما تبلیغاتی هدفمند و کم هزینه در گوگل خواهید داشت که هر یک از مشتریان و مخاطبان شما که کالا یا خدمات شما را در گوگل سرچ کنند، تبلیغ شما اولین انتخابی است که به آن‌ها نمایش داده خواهد شد.
تبلیغات در گوگل روشی بسیار هدفمند و قابل کنترل برای رسیدن به رتبه اول گوگل است. چرا که به شما امکان برنامه ریزی کامل روی تبلیغتان را می‌دهد. مثلاً شما می‌توانید زمان نمایش تبلیغات در گوگل خود را مشخص کنید. همچنین می‌توانید از گزارش‌های گوگل در مورد تبلیغ شما مانند میزان بازدید و … مطلع شوید. در این صورت می‌توانید با انتخاب جملات و کلید واژه‌های کاربردی تر، در سرچ‌های بیشتری از مخاطبانتان رتبه اول گوگل باشید.

رسیدن به این هدف با انجام یک مشاوره مناسب از شرکت رامان و انتخاب بودجه بندی و زمان مورد نظر شما باعث دیده شدن بیشتر ، بازدید بالاتر و قرار دادن مشتریان شما در قیف فروش خواهد بود . برای انجام مشاوره با ما تماس بگیرید .

دیدگاه شما