نقش اینترنت در کسب و کارشما

در این مقاله با تیم رامان همراه باشید تا شما را از اهمیت راه اندازی کسب و کار اینترنت محورتان مطلع کنیم

مورد اول:

این را مد نظر داشته باشید که کسب و کار اینترنتی  یا  آنلاین، در حال بلعیدن کسب و کارهای آفلاین هستند. این را چرا می گوییم؟

خیلی از عزیزانی که در دوره های آنلاین آموزش شروع یک کسب و کار اینترنتی شرکت کردند برای اینکه تحقیقات بازار را برای کار خودشان انجام دهند، با این جواب روبرو شدند: بازار ما کاملا کساد است، مثلا به یکی از دوستانی که در زمینه ی پایان نامه قصد فعالیت داشته، گفته بودند که کسب و کار های آنلاین، بازار ما را کاملا کساد کرده است. یا در خیلی کسب و کارهای دیگر گفته بودند که از وقتی سایت های اینترنتی که آمده، کلا افراد دیگر به صورت آفلاین خرید نمی کنند.

اکنون اینطور است، توجه کنید که تا دو سه سال آینده قریب به اتفاق مردم به سرچ اینترنتی روی می آورند.

شما خودتان را تصور بکنید که اگر یک کالایی نیاز داشته باشید، ابتدا در گوگل یا اینستاگرام جستجو میکنید سپس اگر پیدا نکردید به سمت کسب و کارهای آفلاین یا به عبارتی فروشگاه ها می روید و در آنجا به جست و جو می  پردازید. پس عزیزان درحال حاضر اولین نقطه قوت در کسب و کارهای آنلاین این است که به شدت درحال گسترش هستند و کسب و کارهای آفلاین را کاملا دربر می گیرند.

کسب و کار اینترنتی

مورد بعدی، دوستان یکی از مهم ترین مواردی که جدا از پول درآوردن باید در نظر بگیرید استقلال زمانی ست. نمی خواهیم بگوییم که انضباط شخصی و نظم داشتن بد است، ولی گاهی اوقات همه ی ما دلمان می خواهد بیشتر بخوابیم.

گاهی اوقات تمایل به سفر رفتن داریم، چرا باید کارمان همیشه مزاحممان باشد؟

برای مثال دقت کردید در روز تعطیلی که می خواهید به شمال بروید، در جاده چالوس چه ترافیکی حاکم هست؟

آیا این شمال رفتن به شما مزه می دهد که بخواهید شش، هفت ساعت با این ترافیک های سنگین، فقط در ترافیک باشید، موردی که در جاده هراز، جاده چلوس یا اتوبان رشت است. چرا من نباید بتوانم در روزهای دیگر غیرتعطیل به سفر بروم؟ چرا نباید بتوانم هر زمانی که تمایل داشتم مثلا بگویم الان هوا خوب است و میخواهم به جاده چالوس بروم ودقیقا باید همین امروز مثل مردم دیگر این مسیر را انتخاب کنم؟

چرا نباید در یک روز عادی که از خواب بیدار میشویم فارغ از مشغله کاری بتوانیم با خانواده به مسافرت برویم و چند روزی برای خودم لذت ببرم، به دور از استرسی که آیا درآمد دارم یا خیر. این خیلی مهم است. شما از طریق کسب و کار اینترنتی می توانید درآمدزایی داشته باشید که به صورت غیرفعال، به طور کامل می توانید هر زمان که دلتان خواست به تفریح تان بپردازید، کارهایی که فکر می  کنید باید انجام بدهید را انجام بدهید در حالی که درآمدزایی هم برای شما مثل یک روز کاری و چه بسا بیشتر کسب میشود و شما همزمان با اینکه تفریح تان را می کنید، می توانید درآمد فوق  العاده  ای داشته باشید.

عزیزانی که کارمند هستند دقیقا این را درک می کنند.

همه ی ما نیاز داریم که گاها مقداری زمان از قبل تایین نشده را برای خودمان باشیم. شما با راه  اندازی کسب و کار اینترنتی میتوانید درآمدی داشته باشید که نیازی نباشد همیشه و هر زمانی بخواهید بالا سر کارتان باشید تا کارتان بخواهد گردش پیدا کند. خیر، کسب و کار آنلاین تان را دارید، افراد می بینند و خریدشان را از شما انجام می دهند،

استراتژی های کسب و کار اینترنتی

مورد بعدی، با توجه به شرایط کنونی، شما برای این که بخواهید یک کسب و کار راه  اندازی کنید، نیازی ندارید که چندین میلیون تومان هزینه کنید که آیا در انتها این ایده تان موفق شود یا نشود. اما شیوه شروع چطور است؟

شما به صورت رایگان و بدون کدنویسی می  توانید با استفاده از گروه رامان  سایت تان را راه  اندازی کنید و یک کسب و کار اینترنتی موفق داشته باشید. برای طراحی سایت اگر همین حالا اراده کنید و به ما سفارش آنچه را که میخواهید بدهید، تا چند روز آینده می توانید یک سایت خیلی خوب با بازده عالی از ما تحویل بگیرید.

بسیاری از افرادی که نیاز هایشان را با ما در اختیار گذاشتند، نهایتا در یک هفته یک سایت فوق العاده عالی از نظر خودشان را از ما دریافت کردند.

به اندازه ای که در ابتدای کار اصلا باورشان نمی شد و اکنون کاربران سایت خود را دارند و مشغول درآمدزایی آنلاین هستند.

یک مورد خیلی خوب این است که شما از طریق ابزارهای دیجیتال مارکتینگ که ما در اختیارتان قرار میدهیم می توانید درآمد نامحدود به صورت اتوماتیک داشته باشید. شما از طریق ابزارهای ایمیل مارکتینگ میتوانید  سیستمی را ایجاد کنید که افراد را جذب کنید، اطلاعات آنها و علاقه مندی هایشان را دریافت کنید و درنهایت همان لحظه میتوانید محصولی را به آنها بفروشید، یک پیشنهاد رد نشدنی و فروش یک محصول. درست است پیشنهاد رد نشدنی است و قیمتش پایین است اما تعداد مشتریهایتان میتواند اینقدر بالا باشد که درآمدهای فوق العاده ای را به شما بدهد، و فراموش نکنید نامحدود و به صورت اتوماتیک.

ما به شما این تعهد را میدهیم که اگر این سیستم کسب درآمد اتوماتیک به صورت نامحدود را درست در کسب و کار اینترنتی خود اجرا کنید، اگر مثلا در حال حاضر کارمند هستید، فقط از طریق این درآمد سه چهار برابر درآمد کارمندی تان را خواهید داشت. فقط کافی ست که بتوانید استراتژی ها و گوشزد ها و راهنمایی های ما را خوب پیاده سازی کنید.

مورد بعدی، بیل گیتس می گوید: اگر نتوانید ساز و کاری را فراهم کنید که هنگامی که خوابید، باز هم درآمدی داشته باشید، شما پولدار نمی شوید، دقیقا این حرف درست است و شما می توانید از طریق کسب و کار اینترنتی کاملا به این موضوع مهم برسید که زمانی که در تفریح هستید یا در خواب هستید، بتوانید سیستمی را ایجاد کنید که به صورت اتوماتیک برای شما از کیلومتر ها دور تر درآمدزایی داشته باشد.

و در نهایت، عزیزان چه کسی گفته که شما نمی توانید ماهی یکبار، هر دو هفته یکبار به بهترین رستوران بروید و لاکژری ترین خدمات را دریافت کنید، سرویس های ویژه را دریافت کنید، تا چه زمانی باید در حسرت ماشین مورد علاقه تان بنشینید.

با به شما اطمینان میدهیم تفاوت شما با افرادی که فارغ از قیمت اجناس به فروشگاه ها میروند و همه خرید هایشان با ملاک علاقمندیشان است نه جیبشان، چیزی نیست غیر از فکرشان، طرز تفکرشان قدرتمندتر از طرز تفکر شماست.

ما از شما میخواهیم که به این باور برسید که شما می توانید از طریق کسب و کار اینترنتی در هر شرایطی که هستید، دانشجو هستید، کارمند هستید، در منزل فعالیت می کنید و یا … کسب و کار اینترنتی این شرایط را برای شما فراهم کرده که می توانید به بهترین درآمدها در کوتاه ترین زمان دست پیدا بکنید اما باید مسیر راه موفقیت و کسب درآمد از اینترنت را بدانید. نمی گوییم مسیر راحتی است  اما اگر مسیر را یاد بگیرید، اگر به استراتژی  ها خوب عمل کنید، به راه کارهایی که به شما می دهیم یا راهکارهایی که افراد متخصص دیگر به شما می دهند به درستی عمل بکنید، شک نکنید که به درآمدهای عالی دست پیدا خواهید کرد و کیفیت زندگی تان را به گونه  ای که مطلوب تان است می توانید ارتقا دهید.

دوستان امیدواریم که باتوجه به موارد ذکر شده، بتوانید هرچه زودتر کسب و کار اینترنتی  خود را راه  اندازی کنید و هرچه زودتر در آن به موفقیت دست پیدا کنید و ما را با خبرهای موفقیتتان خوشحال کنید…

البته تیم رامان از صفر تا صد این مسیر در کنار شما و راهنما شماست.

دیدگاه شما